abcknihy.sk | skutočné online kníhkupectvo
Prihlásenie / Registrácia

Marcinová Lucia

Obchodná akadémia (Kapušianska 2)
Michalovce

Denní odvážneho bojka – Rodrick je šéf

Knihu som si zakúpila z dôvodu, že túto sériu milujem, a kniha mi nesmie chýbať v zbierke. Tieto knihy píše úžasný autor Jeff Kinney, ktorý tieto knihy píše tak, aby boli ľahko čitateľné a priniesli čitateľovi okrem iného aj kus humoru.

Hlavnou postavou je rovnako, ako vo všetkých predchádzajúcich častí, Greg Heffley. Greg žije so svojimi rodičmi, starším bratom Rodrickom a mladším bratom Mannym. Táto časť je konkrétne o novom školskom roku a o tom, ako prežil svoje letné prázdniny. Greg sa snaží na celé tri mesiace zabudnúť, predovšetkým na jednu konkrétnu udalosť. Jeho starší brat Rodrick však vie, čo chce Greg utajiť. Avšak, keď sa raz prezradí jedno tajomstvo, automaticky sa spustia všetky a rovnako to bolo aj v Gregovom prípade.

Nebudem vám prezrádzať všetko, aby ste boli aspoň trošku v napätí, no mňa osobne neskutočne bavia tieto knihy, pretože sa čítajú rýchlo a jednoducho. Navyše sú veľmi vtipné. Určite ich každému odporúčam a to nie len mladším, ale aj tej vyššej vekovej kategórii. ??