abcknihy.sk | skutočné online kníhkupectvo
Prihlásenie / Registrácia

Paulinová Karolína

Obchodná akadémia (Kapušianska 2)
Michalovce

Žltý svet

Knihu Žltý svet som mala vypožičanú od kamarátky. Najprv som nechápala prečo by som si mala práve takúto knihu prečítať, ale po čase som pochopila. Nie vždy, keď sa nám zdá, že máme dokonalý život to tak je. Mnoho veci som si ani neuvedomovala, až po prečítaní tejto knihy.

Príbeh je o autorovi, ktorý opisuje obdobie svojej rakoviny. Veľa krát sa autor- Albert Espinosa, zamýšľa práve nad tým, aké to je zmieriť sa s tým, že už nemá tu rakovinu. Úplný opak toho, čo sa od človeka, ktorý prežil rakovinu očakáva. Ale to je proste on. Svojský človek, ktorý podľa jediného pohľadu, Vás spozná lepšie ako sa poznáte Vy sami.

 

Táto kniha je sama o sebe inšpirujúca, ale predsa tam je pár rád pre lepší život. A to ju robí ešte dokonalejšou. Takéhoto človeka nespoznáte na každom rohu a to ho robí ešte výnimočnejším ako je. Táto kniha fakt stojí za prečítanie. Keď si prečítate, ako rozpráva o svojej neľahkej a bolestnej skúsenosti ako o niečom, čo mu pomáhalo rásť a vážiť si život, otvoria sa pred vami tisíce možnosti a malicherné každodenné starosti sa rozplynú.