abcknihy.sk | skutočné online kníhkupectvo
Prihlásenie / Registrácia

Paulinová Karolína

Obchodná akadémia (Kapušianska 2)
Michalovce

Omega

Prípravy na svadbu Valentina Rotha a Kyrie St. Clairovej sú v plnom prúde. Zaľúbenci spolu so svojimi najbližšími priateľmi si nájdu útočisko na nádhernom ostrove, aby tu strávili krásne chvíle plné lásky a vášne. Idylku však naruší vpád ľudí Valentinovho úhlavného nepriateľa Vitalya Karahaliosa a únos Layly. Tú čakajú strastiplné chvíle v kobke na rybárskej lodi a neskôr v Brazílii. Tam sa jej síce podarí únoscom uniknúť, no stále ich má v pätách.

Valentinov osobný strážca Harris, ktorému Layla očividne nie je ľahostajná a azda ani on jej, sa ju vyberie zachrániť. Prežijú dni plné napätia a ich život je ohrozený. No práve v týchto chvíľach sa medzi nimi začne rodiť niečo nové, na čo ani Layla, ani Harris neboli pripravení a s čím sa dosiaľ nestretli. Dá sa však uniknúť pred minulosťou? Príbeh štvorice sa uzatvára.

Možno bude niekto sklamaný, rozhorčený, alebo práve naopak potešený. Mne osobne sa tretie a zároveň posledné pokračovanie Alfy páčilo, tak ako predošlé knihy. Spisovateľka zase nesklamala a predviedla obdivuhodný výkon. Som nesmierne rada, že som na túto  knihu narazila a prečítala si ju. Všetky tri časti boli excelentné. Samozrejme, bolo to niečo iné ako som doteraz čítala a videla, ale som milo prekvapená.  Koniec knihy sa mi veľmi páčil. Verím, že si túto trilógiu zamilujete tak ako ja.