abcknihy.sk | skutočné online kníhkupectvo
Prihlásenie / Registrácia

Paulinová Karolína

Obchodná akadémia (Kapušianska 2)
Michalovce

Beta

Beta je pokračovaním horúceho romantického príbehu Valentina Rotha a Kyrie St. Clairovej.

Kyrie sa nasťahovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, no potom sa rozhodli spolu cestovať po svete. Kyrie spoznáva nové krajiny a užíva si život, aký nikdy predtým nepoznala. Práve sa ubytovali v nádhernom kaštieli vo Francúzsku. Keď sa však Kyrie prebudí, zistí, že miesto vedľa nej je prázdne. Len na vankúši je odkaz pripichnutý strieborným nožom: On patrí mne. Kyrie tuší, že sa stalo niečo zlé, a zavolá Rothovmu asistentovi Harrisovi.

Harris má jediné podozrenie – do Rothovho života sa vrátila žena z minulosti, dcéra bohatého a nebezpečného Gréka Gina Karahaliosová. Je rovnako nebezpečná a krutá ako jej otec. Kyrie spolu s Harrisom sa vydajú Rotha hľadať do Grécka, hoci presne nevedia, kde by mohol byť. Púšťajú sa do nerovného boja, aby Rotha získali späť. Lenže Gina sa len tak nevzdá.

Aj toto pokračovanie je veľmi vydarené. Spisovateľka zase ukázala svoju šikovnosť. V knihe sa rieši veľa všelijakých tém a niektoré sa aj mne čítali ťažko. Ale nakoniec sa oplatilo si ju prečítať. Príbeh sa vyvíjal  zaujímavým smerom a poviem vám, že ak ste to ešte nečítali, tak si pri niektorých miesta rozhodne ponadávate. Bola to kniha plná akcie a napätie, čo bolo výborné, lebo bola iná, než som u tejto autorky zvyknutá.

Ak ste si prečítali prvú časť, tak rozhodne odporúčam aj druhú. Hlavné postavy sa ukážu aj v inom svetle ako doteraz.