abcknihy.sk | skutočné online kníhkupectvo
Prihlásenie / Registrácia

Paulinová Karolína

Obchodná akadémia (Kapušianska 2)
Michalovce

Alfa

Z naivnej študentky sa po záhadnej smrti otca a umiestnení matky do sanatória stáva  živiteľka rodiny. Z práce ju prepustia a schránku má plnú nezaplatených účtov.

Keď už stráca poslednú nádej, medzi nezaplatenými šekmi nájde obálku bez spiatočnej adresy. Na jej veľké prekvapenie, v obálke objaví šek na desaťtisíc dolárov. Keďže výdavkov za školné, nájomné a elektrinu pribúdalo, Kyrie si dala šek preplatiť. Mladá žena nepozná svojho tajomného darcu, ale jeho šeky si dáva vyplácať každý mesiac. Po roku jej na dvere zaklope cudzí muž. Vonku stála čierna limuzína so šoférom, ktorý povedal, že je čas splatiť dlh. Nastúpili by ste? Slečna Clairová nastúpila. Ukázalo sa, že niekomu dlhovala stodvadsaťtisíc dolárov.

Vzali ju bez upozornenia, odviezli lietadlom cez pol krajiny do New Yorku. Odprevadili do honosného podkrovného apartmánu, domova nejakého bohatého muža. A tu, s páskou na očiach spoznáva svojho hostiteľa, tajomného a neprístupného muža, ktorý tvrdí, že ju chce ovládať. Muža, ktorý skrýva temné tajomstvo, ktoré sa týka oboch.

Zatiaľ ho nevidela, pretože nechce byť videný. Keď mladá bakalárka zistí, že ON vie všetko o nej, o jej živote a má všetky informácie o jej rodine, ostane šokovaná. Pozná len jeho dotyky rúk a vníma len jeho jemný a zmyselný hlas, ktorý sa  vzápätí mení na chladný a ostrý.

Príbeh Jasindi Wilderovej  je taká napínavá oddychovka. Také večerné čítanie. Keďže príbeh je aj trochu napínavý, tak nedočkaví čitatelia ho prečítajú rýchlo, ale nie až tak veľmi pretože je to príbeh na pokračovanie. Na túto knihu som narazila na internete a hneď ma zaujala. Znova ide o pikantnejšie čítanie. V poslednej dobe sa to stalo mojou vášňou.